HVP | Wie is Wie?
16419
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16419,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Hoedje van Papier is een stichting met een bestuur op afstand. Het bestuur heeft de algemene leiding en behartigt de belangen van de stichting. De directie van Hoedje van Papier is verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van het team, binnen de kaders die door het bestuur zijn vastgesteld. De directie bestaat uit een algemeen directeur. Het bestuur is vervolgens eindverantwoordelijk voor het door de directeur gevoerde beleid. Het bestuur en de directeur komen vier keer per jaar bijeen om te vergaderen, maar als het nodig is, worden er extra besprekingen ingelast. Het bestuur verricht haar taken op onbezoldigde wijze en bestaat uit de leden in de lijst hier rechts. Naast de vaste medewerkers op kantoor werkt Stichting Hoedje van Papier op projectbasis samen met Mano – Bureau voor Maatschappelijke Ontwikkeling, diverse zzp-ers, (taal- en media)vakkrachten, stagiairs en honderden vrijwilligers.

Organisatiestructuur:

Voorzitter:

Dhr. H.W. Kleij

Secretaris/ penningmeester:

Dhr. P.C. Piket

Algemeen bestuurslid:

Dhr. A.B. Fernandes

Algemeen bestuurslid:

Mevr. E.C. Eskes – van Utrecht

TEAM

Rebecca Audier

Projectmedewerker TaalOnderonsjes

rebecca@stichtinghoedjevanpapier.nl

Sedat Bugdaci

Directeur

sedat@stichtinghoedjevanpapier.nl

Lianne Collignon

Projectmedewerker & Trainer

Het Vergeten Kind

lianne@hetvergetenkind.nl

Sari Ekminas

Projectmedewerker

SamenDoorSamen

sari@stichtinghoedjevanpapier.nl

Lieke Galbraith

Projectcoördinator

SamenDoorSamen

lieke@stichtinghoedjevanpapier.nl

Daphne Hebing

Projectcoördinator

SamenDoorSamen

daphne@stichtinghoedjevanpapier.nl

Peter van Heemst

Trainer

Het Vergeten Kind

info@stichtinghoedjevanpapier.nl

Manon van Impelen

Projectmedewerker

SamenDoorSamen

manon@stichtinghoedjevanpapier.nl

Amy Jans

Projectmedewerker

Financiële Organisatie

amy@stichtinghoedjevanpapier.nl

Liesbeth Kerstens
Adviseur Strategie

liesbeth@stichtinghoedjevanpapier.nl

Kim Oorebeek

 Projectmedewerker

VoorleesExpress

kim@stichtinghoedjevanpapier.nl

Fanneley Partoredjo

Projectmedewerker

Computerwijk & Het Vergeten Kind

fanneley@stichtinghoedjevanpapier.nl

Hanneke Pleijte

Projectmedewerker

TaalOnderonsjes & P.R. en Publiciteit

hanneke@stichtinghoedjevanpapier.nl

Helena Raby
Projectcoördinator

VoorleesExpress

helena@stichtinghoedjevanpapier.nl

Barbara de Reede

Projectcoördinator

Het Vergeten Kind

barbara@hetvergetenkind.nl

Myrthe Rensen

Coördinator

Programma’s & Operationele Zaken

myrthe@stichtinghoedjevanpapier.nl

Nathali Swemmer

Projectmedewerker

Secretariaat

info@stichtinghoedjevanpapier.nl

Natalie van Tol

Projectmedewerker

VoorleesExpress

natalie@stichtinghoedjevanpapier.nl

Patrick van de Westelaken

Adviseur Strategie &

Projectcoördinator Het Vergeten Kind

patrick@stichtinghoedjevanpapier.nl

Eveline van Wijmen – de Vries

 Projectmedewerker

Fondsenwerving

eveline@stichtinghoedjevanpapier.nl

↓